17 czerwca 2018r.

XI NIEDZIELA OKRESU ZWYKŁEGO

1. Nabożeństwo do Serca Jezusa codziennie o godz. 17.30 i Msza Św. o 17.50. Dziś nabożeństwo o godzinie 16.30.
  2. Serdecznie zapraszamy oazowiczów na zakończenie roku formacyjnego w środę na godz. 18.00 na Mszę Świętą, a późnej na wspólne podsumowanie.
  3. W piątek zakończenie roku szkolnego. Msza Święta dla dzieci, młodzieży i nauczycieli o godz. 8.00. Spowiedź święta na zakończenie roku dla młodzieży i dzieci w czwartek od godz. 17.30.
  4. W piątek 22 czerwca o godz. 20.00 w Miejsko-Gminnej Bibliotece Publicznej im. Jana Kochanowskiego w Zwoleniu odbędzie się promocja książki pt. „Kochanowscy XV-XVIII w. autorstwa Dariusza Kupisza i Mariusza Kozdracha, serdecznie zapraszamy.
  5. W sobotę 23. dzień miesiąca i Nabożeństwo do Ojca Pio o godz. 17.30 (nie o 17.00).
  6. W przyszłą niedzielę, 24 VI rozpocznie się sześciodniowa Piesza Pielgrzymka w Intencji Trzeźwości z Radomia do Niepokalanowa. Wszystkich, którzy chcieliby wspólnie modlić się i ofiarować swój trud w intencji trzeźwości w rodzinach serdecznie zapraszamy. Kontakt podany na gablotce (ks. Konrad Wójcik, tel. 604214773).
  7. Rycerze Kolumba po raz 12 organizują Pielgrzymkę Nocną Mężczyzn z Radomia do Sanktuarium MB Pocieszenia w Błotnicy z 23 na 24 VI. Informacja na gablotach.
  8. Już w ten weekend XXXIX Imieniny Pana Jana. Program na plakatach. W przyszłą niedzielę złożenie kwiatów w krypcie Jana Kochanowskiego o godz. 15.00.
  9. Dziękujemy serdecznie za wszystkie ofiary złożone dzisiaj na renowację naszej Świątyni.
  10. Solenizantom a także wszystkim ojcom (23 VI) z racji ich święta najlepsze życzenia opieki św. Józefa na każdy dzień.